Корзина
Контакты
Интернет-магазин MOREGADGETS
+38095818-52-27Владимир
Юрий Борзов
УкраинаДнепропетровская областьКривой Рогул.Ленина
615801653
borzov93@gmail.com
Карта

Современные защищенные телефоны и смартфоны

Современные защищенные телефоны и смартфоны

Для всіх тих, хто віддає перевагу активний спосіб життя, для кого відпочинок це не просте просиджування біля телевізора на дивані, підійдуть прекрасні моделі захищених смартфонів і телефонів. Дані моделі встоять, навіть, якщо ви займаєтеся екстремальними видами спорту.
Сучасні користувачі пред'являють до телефонів і смартфонів нового покоління все більш високі вимоги. Критерії захищеного смартфона, сьогодні наступними: апарат повинен бути більш офісним, ніж проста захищена модель, з розміром екрану 4-4,5, A-GPS, апарат повинен бути оснащений функцією, яка дозволить працювати з ним, не знімаючи рукавичок, повинен володіти кнопками прийому і відбою виклику і, безумовно, він повинен бути ударостійким і водонепроникним. Купить защищенный смартфон в Украине.
Отже, прикладом може послужити, захищений телефон MANN A18 від AGM, який протиударним. Він так само оснащений додатковою опцією, повноцінним GPS-навігатором, датчики гравітації, наближення до предметів, оснащений спеціальним пристроєм освітлення і двома камерами, здатними працювати як в режимі розмови по Skype, так і в режимі простої зйомки як фотографій так і відео.
mann zug a18


Захищені телефони і захищені смартфони створені спеціально, щоб надійно працювати у випадку, якщо ваш телефон потрапить під сильний удар, або впаде у воду. Дані телефони розроблені, щоб витримувати максимальні навантаження і різні негативні наслідки, зберігаючи свій зовнішній вигляд і, продовжуючи ідеально виконувати всі покладені на нього функції.
Корпуси захищених телефонів і смартфонів виконані відповідно до ергономічними принципами і в розробці їх дизайну застосовуються найсучасніші концепції. Таким чином, корпус запобігатиме потраплянню всередину сторонніх фрагментів сміття, пилу, води. Зовнішній вигляд таких моделей говорить сам за себе, в ньому поєднуються яскраві колірні рішення. У конструкції використовуються ударостійкі полімерні матеріали, а так само металеві та гумові деталі загальної конструкції. У плані технічного оснащення захищені моделі телефонів зазвичай не володіють можливостями роботи зі складним програмним забезпеченням, але його цифрових ресурсів буде цілком достатньо, щоб забезпечити вам гарний зв'язок і всі сучасні необхідні функції. Об'єм оперативної пам'яті не скоротить ваші можливості використання необхідних софтів і ви зможете використовувати в роботі одночасно кілька додатків, якщо це необхідно.
Корпус захищених смартфонів зазвичай виконаний з матеріалів приємних на дотик, на них не видно ні подряпини, ні кидаються в очі відбитки пальців. одна відмінна риса захищених смартфонів це товщина моделей, хоча це не позначається на його ергономічних характеристиках, так як його просунутим властивістю захисту. Пыле- влагозащищенные телефоны купить.
Справжнім досягненням, те, що захищеність моделі ніяк не впливає на функціональність дисплея, його характеристики залишаються на тому ж високому рівні.
Сьогодні різні компанії випускають сучасні моделі захищених телефонів і смартфонів. Серед них компанія Kyocera, яка надала дві нові моделі захищеного смартфона серії Hydro це XTRM і Edge. Смартфон оснащений пило- та водонепроникним корпусом. Його можна використовувати під водою до 1 метра глибини близько 30 хвилин. Водонепроникними обидві моделі смартфонів, але апарат XTRM ударостійкі і захищені від перепаду температури. На жаль компанія Kyocera поки ще не сподобилася робити свої чудові телефони з GSM модулями зв'язку.


На ринку з'явився телефон Strong Device S09, який має більш ніж хороші показники по співвідношенню ціна-якість. У нього висока ступінь захисту IP68. Телефон приємний на вид, з яскравим екраном, що дозволяє керувати ним на яскравому сонці, передня панель скріплюється з основним корпусом нержавіючими гвинтиками. Велика висота для нього не страшна, впустивши його прямо на асфальт, ви можете не переживати, він залишиться в цілості й схоронності. Рівень захисту IP68 дозволяє протриматися телефон під водою приблизно більше 30 хвилин. Ударозащищенные телефоны.
Casio компанія, яка співпрацюючи з японськими виробниками електроніки NEC, працює над створенням Android-смартфона нового покоління. Ними вже створена модель нового водонепроникного і протиударного смартфона на популярній операційній системі Android 4, Їй вже дали назву Casio G'zOne CA-201L в Кореї і Casio Commando C811 4G в США, поки офіційно цей смартфон продається тільки у них. Сучасний ринок мобільних телефонів і смартфонів має велике багатство вибору моделей, що володіють високим рівнем захисту корпусу. Samsung, вирішивши додати і свої п'ять копійок в асортимент вибору і поповнила асортимент своїх телефонів і смартфонів подібними пристроями, випустивши комунікатори, що володіють надійним захищеним корпусом, назвала їх Samsung Galaxy Rugby LTE.
Lenovo компанія, яка постійно працює над підвищенням рівня свого авторитету, і поступово домагається хороших результатів у цьому, випускаючи на ринок сучасні мобільні пристрої. Нова модель смартфона недавно розширила асортимент китайського виробника. Вона зроблена за стандартом IP67. Високим ступенем захисту володіє водостійкий корпус гаджета. Дана захищена модель носить назву Lenovo S750.

facebook twitter
Предыдущие статьи
 • Обзор новинки Apple, iPhone 6
  Обзор новинки Apple, iPhone 6
  Два года назад, известный iPhone от Apple получил одно из самых больших изменений дизайна в своей истории. Впервые на открытии iPhone 5 , в отличии от остальных айфонов, которые имели 3,5-дюймовые экраны - большой размер экрана имел существенный...
  Полная версия статьи
 • Новинки мобильных телефонов
  Новинки мобильных телефонов
  В настоящее время у каждого человека возникла потребность в мобильном телефоне.С каждым новым днем корпорации по производству мобильных телефонов (Samsung, Nokia,Apple,Motorola, HTC, Sony, ZTE, Lenovo и др.) производят все больше и больше новинок...
  Полная версия статьи