Корзина
Контакты
Интернет-магазин MOREGADGETS
+38095818-52-27Владимир
Юрий Борзов
УкраинаДнепропетровская областьКривой Рогул.Ленина
615801653
borzov93@gmail.com
Карта

Обзор телефона Sony "Зеленое Сердце" Ericsson Elm J10i2

Обзор телефона Sony "Зеленое Сердце" Ericsson Elm J10i2

Як ви ставитеся до прагнення компанії Sony Ericsson зробити наш світ чистішим, екологічно чистіше, щоб було що залишити, якщо не нашим дітям, то хоча б онукам? Приблизно таке питання ставилося у нас на форумі після анонсу двійнят, апаратів Elm і Hazel. Звичайно в нашій країні, яка реально багата лісами, полями і річками, таким питанням задається далеко не кожен. І взагалі навіть не хочеться думати про те, що можливі взагалі будь-які екологічні катастрофи, коли навколо все цвіте, море, зелені і блакиті води.
Але ось наші сусіди по планеті, які обділені такими щедрими дарами, вже давно і всерйоз замислюються і пропонують нам.
Sony Ericsson Elm виконаний з переробленого пластику, пофарбований екологічно чистими фарбами і не забезпечується паперової інструкцією, хоча папірців таки в коробці від апарату знайшлося чимало, але сама коробочка навіть менше по висоті, ніж сам апарат. Та ще й зарядний пристрій споживає менше електроенергії ніж звичайно.
Загалом, менше лірики більше діла, в такому питанні пропоную кожному шукати відповідь самому, Sony Ericsson просто ненав'язливо робить світ чистішим, поки ми чекаємо "смаженого півня" на власну верхівку.

                                                        sony ericsson elm j10i2

Сам апарат не викликає будь-яких емоцій коли він дивиться на нас з прилавка, тому як нічому зачепиться оці, простий такий моноблок. Але варто подивитися під кутом, починаєш помічати незвичайність корпусу, який загострюється до верхівки, при цьому в поєднанні 2-х класичних кольорів, сріблястого і чорного. ще й апарат, виконаний у рожево-золотистому кольорі.
Перед нами черговий представник чудової дизайнерської концепції під назвою Human Curvature, що повторює вигин людської долоні.
Відрізняється апарат також по такими параметрами, як можливість додавання віджетів на робочий стіл, бризкоозахищеним, чудовою камерою, унікальними системами шумозаглушення при розмові Noise Shield, Clear Voice і інтелектуальним регулюванням гучності під гаслом "більше голоси менше шуму", системою DLNA, вперше введеної в Sony Ericsson Aino, і готовністю до соціальних мереж, таким як FaceBook і Twitter.
Хоча для нас вже давно можна було б розробити наші рідні "Однокласники" і "ВКонтакте"

Дизайн

Габарити в апарата Sony Ericsson Elm не маленькі, можна сказати навіть, що чоловічі такі габарити, хоча кожній дівчині, якій я показував новий Elm, вони так само припали до душі.
У загальноприйнятих імперських одиницях виміру вони виливаються ось в такі цифри:
110 x 45 x 14 мм 90 грам

TFT дисплей 2.2 дюйма із захистом від появи подряпин
відображає 262,144 кольорів при 240x320 пікселів.
Екран заслуговує окремої і вельми заслуженої похвали, він яскравий, чіткий і кращого слова ніж "живий» не знайти для його опису. Дуже і дуже приємний екранчик, це перше що кидається в очі, після включення телефону., Розташування елементів з боків корпусу стандартно.

На правому боці клавіші управління гучністю і двопозиційна спускова кнопка фото-відео камери.
На лівому боці інтерфейсний FastPort.
Низ і верх позбавлені будь-яких органів управління, внизу лише помітна дірочка для заведення шнурочки.
Дуже і дуже якісна збірка, просто викликає захоплення, з думками "адже можуть же!"
Ніяких скрипів, і на погляд немає навіть частин, в яких вони могли б з'явиться, кришка апарату замикається насилу, сідає настільки щільно, що навіть щілини не видно. Sony Ericsson Elm купить в Украине
Сама ж кришка з пластика з металом, покриття металеве, а внутрішність пластикова.
UPD:
У деяких екземплярів помічена "скріпучесть" задньої кришки.
Звертаю вашу увагу на дрібниця, але саме з цих дрібниць втекти несвідоме захоплення від тактильних відчуттів.
Це напис Sony Ericsson на кришці апарату:

sony ericsson elm j10i2

мені завжди дуже подобалися написи виконані в такому стилі на корпусах телефонів.
Якщо виробник заморочили на такому, по суті, дрібниці, значить в дрібницях економити не буде.

Розглянемо ближче клавіатуру. Багато хто, до кого потрапляв апарат в руки, відзначали дуже зручні клавіші, великі, з хорошим ходом, пружні, і блок навігаційних клавіш, з яким вельми комфортно працювати. Цьому сприяють і 2 софт кнопки під екраном, які не ховаються, як у випадку з Sony Ericsson Aino, а впевнено випирають своїми ребрами назовні.
І тут же загострити увагу на захист від водяних бризок,
не плутати з вологозахищеністю.
Тобто апарат не боїться мокрих рук, або дрібних крапельок води, але навмисно топити його або мити під струменем води не варто.
Як і здійснювати інші дії, наприклад топити на спір в келиху з пивом Це не той апарат. Я сам особисто такий тест не влаштовував, але впевнений, що довше 5-ти секунд в келиху Elm не витримає, почне пити пиво усіма своїми щілинами, а таких у нас тут набралося досить пристойно:
Прорізи динаміка на задній кришці, дірочка мікрофона, проріз слухового динаміка, ну і природно Fast Port, який зяє мало не на чверть від усього торця апарату.

sony ericsson elm j10i2

Ну і я вважаю себе зобов'язаним зазначити, що в руці апарат, за рахунок нової дизайнерської концепції "Вигини Ліній Тіла Людського", лежить майже також добре, як Sony Ericsson Vivaz. Сам по собі Elm декілька довше, але має в собі різну ширину, і взагалі виглядає незвично.
Подумалося тут на дозвіллі Цікаво, а апарати Sony J5, J6 і J60 чи можна вважати за вхідні в концепцію Human Curvature?
Часто під час володіння Sony Ericsson Elm я ловив себе на думці, що якби у культового J5 було б продовження, то воно виглядало б в точності як наш сьогоднішній герой J10. Здається мені, що це не випадково.

Батарея

Судячи з усього, апарат ще й сам по собі мало споживає енергії.
Від одного заряду на батареї здатний пропрацювати від 3-х діб, в досить таки інтенсивному режимі.
А якщо просто телефонувати, хвилин 20 в день, десяток смс і 3-4 фотографії в день, то можливо і 4 і 5-ро доби протягне. Батарея дуже енергоємна.
Маркування: BST-43 номіналом в одну тисячу міліампер (1000mAh)
Заявлений виробником час роботи становить:
У режимі розмови (GSM) до 10:00
У режимі очікування (GSM) до 430 годин (майже 18 днів)

купить sony ericsson elm j10i2

Комплектація
При розпакуванні коробки ви знайдете телефон в екологічному мішечку, щось на зразок льону тонкої вичинки, акумуляторну батарею тисяча mAh, обгорнутими не в пластик а в папірець, декілька паперових інструкцій з першого включення апарату і основам роботи з ним, дротову гарнітуру HPM-60, usb кабель EC 200, екологічне зарядний пристрій.
 

facebook twitter
Предыдущие статьи