Корзина
Контакты
Интернет-магазин MOREGADGETS
+38095818-52-27Владимир
Юрий Борзов
УкраинаДнепропетровская областьКривой Рогул.Ленина
615801653
borzov93@gmail.com
Карта

Обзор Motorola KRZR K1

Обзор Motorola KRZR K1

Обзор Motorola KRZR K1

 І вершиною цього лідерства слід визнати, звичайно ж, серію моделей RAZR, які стали найпопулярнішими і на які намагаються рівнятися всі виробники. Після того як кілька моделей RAZR і SLVR стали бестселерами, Motorola вирішила використовувати інший стиль, який напевно, як вважали в компанії, повинен був стати хітом ― дзеркальну поверхню. Вперше він був продемонстрований на передсерійних апаратах PEBL U6 (які тоді ще називали V6). Але його продажу розчарували. Не в останню чергу через те, що при використанні на ньому залишалися відбитки пальців. І тому ж телефон був доступний тільки в чорному кольорі і пізніше в ще кількох «солодких» варіантах. Через деякий час стекловолоконная технологія була застосована на Bluetooth-гарнітурі H5 Miniblue, яка до цих пір так і не надійшла на ринок.

Вся лінійка KRZR (Crazier, «більш божевільний, більш схиблений») і перша її GSM модель K1, зокрема, являють собою комбінацію цього інноваційного матеріалу і стилю RAZR, PEBL і раніших телефонів Motorola. Новий апарат, нарешті, позбавився від наскучили сірих тонів RAZR і обзавівся блакитним корпусом зі скловолокна і закругленими кутами в стилі PEBL, але, на жаль, вдобавок він погладшав в порівнянні з ультра тонким RAZR на 2 мм, що становить 15% надбавки, і тим самим виводить його за рамки категорії «ультра тонкий».

У комплект до телефону входять батарея, зарядний пристрій, сумка для апарату та інструкція.


Зовнішній вигляд

                                             Обзор Motorola KRZR K1

KRZR ― це вузька розкладачка, дуже своєрідна на вигляд і не менш своєрідна на дотик, яка майже напевно буде привертати до себе увагу не тільки оригінальним матеріалом, але і своїми пропорціями. Якщо порівнювати габарити з RAZR, що саме логічне, то маємо 103x42x16 мм у KRZR K1 проти 98x53x14 мм у його попередника. Він вже всіх телефонів, з якими доводилося мати справу, за рахунок чого виглядає він дуже елегантно, стильно і оригінально. Дуже приємно і зручно тримати його в руках. Коли телефон закритий, легко дістати до бічних клавіш (крім правої великий, яка все ще залишається важкодоступній), розташованих на нижній, а не на верхній (як раніше), кришці телефону. При вазі в 102 гр він досить відчутний у кишені, але все ж не на стільки, щоб його неможливо було носити в кишені сорочки.


Незважаючи на свій тендітний на вигляд, скловолоконний корпус у KRZR ― дуже надійна конструкція як у розкритому, так і в закритому вигляді. Мій телефон не видає ні найменшого скрипу, навіть якщо обійтися з ним жорстко. Розкривається він так, як йому і належить, і його стулки абсолютно не розбовтуються, принаймні, без причини. Кришка акумулятора щільно прилягає до корпусу, а якщо вам знадобиться зняти її, то зробити це можна без зусиль ― натисніть на срібну кнопку і легко зрушуйте.


Через те, що на телефоні немає мультимедійних кнопок, його доводиться дуже часто відкривати. Це можна проробляти і однією рукою, що, однак, не так просто, так як в апарата немає механізму автооткриванія. А функція spring-assist, відстрілюють верхню стулку, працює, якщо телефон розташований горизонтально, в іншому випадку її вистачає тільки на те, щоб прочинити телефон. У розкритому стані користуватися телефоном дуже зручно ― він лягає в руку як влитий, і в цьому сенсі він нічим не відрізняється від своїх попередників.

Закривається телефон м'яко і тихіше, ніж RAZR. На жаль, але через тиждень використання K1 став закриватися куди голосніше. Як і у випадку з RAZR V3i, клавіатура у KRZR дуже щільно прилягає до дисплея, так що з часом на ньому залишаються відбитки клавіш.

На зовнішній поверхні телефону розташований маленький досить низької якості кольоровий дисплей. Отримувати з нього можна тільки мінімум інформації: хто дзвонить, наприклад, і всякі інші сервісні повідомлення ― час, рівень сигналу, стан батареї. Фон він використовує той же, що й основний внутрішній дисплей.


Звідси за допомогою бічних кнопок ви можете легко міняти профілі K1. Також цей дисплей можна використовувати як видошукач камери, якщо ви хочете зняти себе закритим телефоном, однак треба враховувати, що низька якість передачі кольорів робить зображення сіруватим. На вулиці інформацію на дисплеї цілком можна розглядати, чи не підсвічуючи його, що, безсумнівно, добре, оскільки більшість його побратимів сильно відсвічують при денному світлі.

Внутрішній дисплей такий же, як і у RAZR ― з посереднім здатністю 176х220 пікселів і відображає 262 тис. Квітів. При його розмірі в 2 дюйми і хорошою яскравості і контрастності колірна передача все ж не зовсім реалістична, а зображення на ньому виглядають розмито і не надто деталізовано. Якщо порівнювати з RAZR V3i, то дисплей K1 виразно яскравіше, і він залишається читаним навіть при попаданні на нього прямих сонячних променів. Але якщо дисплей забруднився, то ви відчуєте певні труднощі ― на телефоні почнуть з'являтися відблиски.


Крім бічних клавіш, при закритому телефоні немає інших способів управління апаратом. На GSM-версії KRZR, на відміну від версії CDMA ― K1m, немає сенсорних клавіш (вперше використаних на LG Chocolate), «захованих» як би під зовнішній дисплей і використовуваних для швидкого доступу до плеєра телефону.

Клавіатура K1 залишає змішані почуття ― клавіші мають добре підібрані розміри. І якщо ваші пальці не занадто товсті, то натискати на не складе труднощів, однак робити це все ж дещо складніше, ніж хотілося б. Відчуття кнопок дозволяє з легкістю набирати текст, що не скажеш про клавіші «*», яка зовсім не відчувається. І ще одна особливість: якщо натиснути легенько клавішу «0», то вона «клацне», але цифра на екрані не з'явитися. Цілком можливо, що попався бракований екземпляр, але все ж неодмінно переконайтеся перед покупкою, що з клавіатурою все в порядку.

Сама клавіатура плоска, як і на всіх моделях RAZR, і жодна клавіша не виділяється. Вона являє собою рівну металеву поверхню, яка дуже красиво відбиває світло, ломлячи його. А ось зовнішня поверхня телефону зовсім не спотворює відбите світло, і її можна використовувати як дзеркало.

Єдині виступаючі елементи ― це горизонтальні і вертикальні лінії, які встановлюють межі клавіш. І це відрізняє K1 від RAZR, у якого були тільки горизонтальні вигнуті лінії.


Знаки на клавішах білі, а світяться блакитним світлом. Їх можна прочитати при будь-якому освітленні. На відміну від V3i у цього телефону підсвічування клавіш і клавіатури в цілому не розрізняється, що заважає візуально визначити межі клавіш.

Джойстик відносно великий, але при використанні створює масу труднощів, бо часто при натисканні на бічну стрілку спрацьовує не вона, а сусідня.

На K1 є, як і у його попередника, індикатори, які запалюються при зарядці акумулятора і активізації Bluetooth відповідно зеленим і синім світлом. Їх можна помітити, тільки коли вони яскраво блимають, і розташовані вони ліворуч і праворуч від внутрішнього дисплея. І знову Motorola не подбала про індикатор, який би давав знати власникові телефону про пропущений виклик, повідомлення і т.п.

Нижня частина телефону позбавлена ​​будь-яких портів або роз'ємів, і, мабуть, щоб не залишати її абсолютно порожньою, дизайнери завдали тут щось на зразок перфорації.


Інтерфейс

Якщо ви коли-небудь користувалися телефоном Motorola, то інтерфейс вас не здивує. Чотирьохпозиційний джойскік являє собою сукупність швидких клавіш, приписувати значення яким користувач може на свій розсуд. Він також може вибрати, щоб їх іконки були весь час на виду або заховані. Центральна клавіша відповідає за виклик меню, яке відображається у вигляді стандартної решітки іконок 3х3 або списку ― за бажанням. Завдяки наявності різних тем можна міняти графічний інтерфейс телефону, але три вже наявні на телефоні не змінять нічого, крім фону.


Цікавий «глюк» спостерігався при послідовній зміні тим ― на дисплеї частково зберігалася тема, яка вже не активована. Ні ще одна зміна теми, ні перезавантаження телефону, ні навіть виймання батареї не допомогли позбутися цього. І зовсім не зрозуміло, як це виправити.

Телефонна книга

Телефонна книга стандартна ― можна переглядати голий список контактів або разом з ID-зображеннями і номером телефону. Пошук здійснюється набором літер з клавіатури ― шукати можна тільки по імені або тільки на прізвище.


Встановлювати мелодію дзвінка, картинку ID або вводити новий контакт дуже легко. Можна організовувати контакти по групах, але от переглянути певну групу ― завдання не просте, яка потребує багато часу. І все ж це приємно, що користувач може привласнювати загальний дзвінок і ID-картинку всій групі і створювати свої власні групи.

При прийнятті виклику на зовнішньому дисплеї відображається номер абонента або його ім'я, якщо воно є в списку контактів, а також і ID-картинка, якщо вона є.

Органайзер

У телефоні є календар, куди за допомогою простих і логічних кроків можна додавати різні події, щоб не забути. У меню «Інструменти» є простий калькулятор, будильник і світовий час, яке може відстежувати його в трьох заданих вами точках.


Диктофон можна легко активувати натисканням правої бічної клавіші або через меню. А записувати з його допомогою можна стільки, на скільки вистачає пам'яті, яка розширюється завдяки карті miniSD.

KRZR підтримує функцію голосового управління ― натисніть праву бокову кнопку, і відкриється діалогове вікно голосових команд. Для запису можна використовувати телефонний мікрофон, що дуже зручно. Витративши побільше часу можна навчити KRZR практично не помилятися при такому наборі.


Повідомлення

Використовуючи функцію iType, можна навчитися писати SMS з вражаючою швидкістю, а якщо до нього приєднати мультимедійний файл, то можна розсилати і MMS. У телефоні є кілька шаблонів, які дуже зручні, коли потрібно швидко відправити повідомлення.


Телефон підтримує IMAP і POP3 e-mail протоколи. За замовчуванням обсяг пошти обмежений 300 Кб, але його можна змінювати в налаштуваннях. Є також опції скачування всіх файлів, тільки графічних чи лише музичних додатків.


Підключення

KRZR K1 працює у всіх GSM-мережах на всіх континентах. Через miniUSB (розташований з правого боку під пластиковою кришкою) він з'єднується з комп'ютером. Bluetooth забезпечує бездротовий зв'язок з пристроями, а підтримка мультимедійного профілю A2DP дозволяє транслювати в ефір музику в стереозвучанні.


На жаль, Інетернет-браузер телефону не здатний правильно завантажувати HTML сторінки. Прості сайти (наприклад, Google), які спеціально оптимізовані для завантаження на телефони, вантажаться досить швидко, але читати на такому маленькому дисплеї дуже незручно.


Камера

Включити 2-мегапіксельну камеру можна з першої ж сторінки, і запускається вона приблизно п'ять секунд, що нормально для таких телефонів, проте, щоб зняти що-небудь, доведеться запастися терпінням ― з моменту зйомки до моменту, коли фотографія стає доступна, проходить приблизно восьмеро секунд. Інтерфейс камери цілком звичайний ― в портретному режимі і відображає тільки кілька індикаторів. У верхньому правому куті показано можливу кількість знімків, їх обсяг і місце, куди їх слід зберегти: телефон або карта. У нижньому лівому куті розташований анімований джойстик, за допомогою якого можна міняти установки ― за замовчуванням він змінює цифровий зум камери, але стрілками «вгору», «вниз» можна регулювати колір, експозицію і баланс білого. Можна встановити таймер з затримкою на п'ять чи десять секунд, вибрати одне з чотирьох дозволів і три способи стиснення зображення.


Вам слід знати, що KRZR не призначений для фотографування в портретному режимі: знімки виходять з роздільною здатністю 1600х1200, але вони повернені на 90 градусів і неправильно орієнтовані. Щоб досягти нормального результату, треба вручну повернути знімки на комп'ютері, і тільки тоді вони матимуть дозвіл 1200х1600.

Під час тестів камера показала себе добре. Єдиним недоліком, мабуть, є відсутність автофокуса, яке сьогодні має бути вже на всіх телефонах такого класу. Фотографії виходили збалансованими по експозиції, з природними квітами, без зайвого шуму і добре деталізованими для 2-мегапіксельною телефонної камери. Правда, через відсутність автофокуса деякі фотографії виходили розмитими. У камери немає спалаху, що сильно обмежує її застосування, але при зйомці всередині приміщення з середнім світлом знімки були гідної якості.

Аудіо

І у V3i, і у KRZR є два плеєра ― простий і Java. У першого тривіальний інтерфейс, за допомогою якого можна переглядати всі музичні файли на телефоні і створювати плейлист на свій розсуд. Під час програвання видно назву, тривалість, розмір і швидкість передачі даних пісні, а завдяки профілю A2DP музику можна слухати по бездротових Bluetooth-навушників.


На жаль, тестований телефон був з Гонконгу, і Java-програвача на ньому не виявилося, тому з'ясувати, як він працює, не було ніякої можливості.

Відеоплеєр не демонструє нічого надприродного. Той же непоказний інтерфейс, що і у аудіоплеєра, тільки тепер він може програвати файли в повноекранному режимі. Телефон не підтримує H.264, так що дивитися на ньому високоякісне відео неможливо.


Програмне забезпечення

K1 ― це телефон, що підтримує Java MIDP 2.0 і поставляющийся з уже встановленими декількома Java-додатками. Одне з них називається K1 Help, яке допомагає, коли ви не знаєте свій телефон досить добре ― воно буде підказувати, як використовувати апарат максимально повно. Ну і, звичайно ж, ви можете самі закачати додаткові додатки та ігри.


Продуктивність

Під час тестування телефон був достатньо швидким і чуйним у всіх пунктах меню. В одному тільки випадку довелося почекати 7 ― 8 секунд, коли зберігалася фотографія.

І тим більше дивно, що телефон, який виглядає так класно, так огидно приймає сигнал. Під час тесту в підвалі K1 показав себе дуже слабо. По всій видимості, користувачеві доведеться змиритися з тим, що йому не вдасться спокійно поговорити в зонах зі слабким сигналом.

Ну а при нормальному прийомі все як годиться ― вихідний звук середній по силі, а голоси звучать природно і чисто, без будь-яких небажаних шумів. Ваш співрозмовник легко зрозуміє вас, як якщо б ви були поруч з ним. Вхідний звук також є одним з плюсів цього телефону ― він досить гучний і ясний.

Телефон живить батарея BC50 ємністю 700 мА / ч. Вам пощастить, якщо після повної підзарядки ви зможете використовувати його більше трьох днів, але, звичайно, тривалість роботи цілком залежить від того, як використовується телефон. Якщо ви активно користуєтеся камерою і програвачем, то не чекайте, що апарат протягне більше двох днів.

Висновок

Motorola KRZR K1 ― це іміджевий телефон: він успішно поєднує спортивний дизайн і стиль лінійки RAZR, які виділяють його з натовпу одноманітних і нудних телефонів ― він вузький, синій, яскравий, і він справжнісінька модна штучка. На жаль, його підводить низький рівень прийому сигналу, але вже якщо розмова відбулася, то якість звуку не залишить сумнівів, що ви власник телефону екстра класу. Усередині цього чудового корпусу укладені, в общем-то, середні характеристики, і хотілося б, щоб у телефону з'явилося щось краще: наприклад, дисплей більш високої якості (QVGA мало кого сьогодні здивує) і автофокус для камери.

             
facebook twitter
Предыдущие статьи