Корзина
Контакты
Интернет-магазин MOREGADGETS
+38095818-52-27Владимир
Юрий Борзов
УкраинаДнепропетровская областьКривой Рогул.Ленина
615801653
borzov93@gmail.com
Карта

Обзор Motorola Razr V3i

Обзор Motorola Razr V3i

На перший RAZR було багато нарікань з приводу дисплея, відсутність підтримки карт пам'яті і небагатій функціональності. Новий RAZR V3i покликаний виправити ситуацію. Він як і раніше притягує увагу оточуючих і, незважаючи на достатній вік самої концепції, у багатьох викликає захват саме з приводу своєї мініатюрності і стилю.

Розглядаючи RAZR

Покращена модель не втратила головної особливості класичної версії ― тонкощі (на відміну від 3G-моделі RAZR V3x), зате придбала багато нових.


Ефектно виглядає заломлення променів світла на рельєфі металевої верхньої кришки. Через округлих граней лицьовій панелі корпус здається вже. Гармонійно вписуються в дизайн дві чорні дзеркальні панелі. Одна приховує об'єктив камери, інша ― невеликий екранчик і два індикатори: «підключено ЗУ», «включений Bluetooth». Коли телефон використовується, логотип Motorola світиться приємним синім вогником.

Задня металева кришка приховує акумулятор і слоти для карти пам'яті і SIM-карти ,. Карту пам'яті можна змінювати, не вимикаючи апарат.


Нижня частина корпусу виконана з якісного і приємного на дотик пластика. На ній видно прорізи динаміка. Якщо розкрити апарат, то можна побачити їх і з внутрішньої сторони. Таким чином, дзвінок буде чути, навіть якщо прикриті прорізи з тильного боку корпусу. Він досить гучний і не деренчить на максимумі гучності. Це стосується як міді, так і MP3 / AAC-файлів.

Виправлені помилки клавіатури. Тепер завдяки синім гумовим вставкам на екрані не "видряпувати» клавіші. Крім того, вони легко відчуваються. При деякій вправності можна набирати текст «наосліп». Виступаюча кнопка «5» допомагає правильно визначити розташування клавіш.

 

Навігаційні кнопки оформлені неслизьким коліщатком з виступаючими гумовими напрямними стрілочками. Власник «класичного» RAZR був сильно вражений клавіатурою V3i: на його думку, з телефоном працювати стало набагато комфортніше. Клавіші дійсно зручно і чітко натискаються. Це відноситься як до навігаційних, так і до цифрових та керуючим кнопках. Клавіші, розташовані на верхній половинці, натискаються кілька нечітко. За допомогою правої здійснюється голосовий набір. Зліва розташовані кнопки регулювання гучності і функціональна клавіша. На неї можна призначити якусь функцію. У закритому стані за допомогою кнопок лівої сторони можна перемикати режими дзвінка (безшумний, на вулиці, в офісі, вібро + дзвінок, дзвінок після вібро, тільки вібро).

 

На ліву і праву функціональні клавіші, а також на навігаційні можна призначити дію. Таким чином, всі часто викликаються функції будуть доступні без необхідності подорожі по меню. Щоб позбавити себе від запам'ятовування всіх клавіатурних комбінацій, значки призначених функцій виводяться на екран (цю опцію можна відключити). Крім того, є дві спеціальні клавіші: для запуску wap-браузера і плеєра Itunes. Можливий і інший варіант, коли замість Itunes вбудований плеєр від самої компанії, а ця кнопка викликає повідомлення. За даними на офіційному сайті компанії, для європейського ринку версія з Itunes НЕ передбачається. Принаймні, офіційно.

Внутрішня поверхня являє собою матовий чорний, приємний на дотик пластик.

Кріплення верхньої половинки нежорстке, але воно і не бовтається, навіть якщо потрясти телефон. Механізм автодоведення занадто м'який. Зате він небезпечно захлопується при закритті, але слідів ні на корпусі, ні на екрані не залишається. Верхня половинка не стосується нижньої завдяки гумовим прокладкам на клавіатурі і подушечкам близько динаміка. Розкрити розкладачку однією рукою комусь, можливо, буде проблематично.

 

З правого боку в шарнірі, що з'єднує половинки корпусу, заховано кріплення для ремінця. До слова, в стандартному комплекті їх два: на зап'ясті і у вигляді брелка. Обидва шкіряні. Інтерфейсний роз'єм виконано у вигляді порту USB. Через нього підключається вся периферія, у тому числі навушники і ЗУ. При підключенні до ПК за допомогою кабелю апарат визначається як зовнішній диск. Далі можна працювати без допомоги спеціальних програм і драйверів. Акумулятор може заряджатися від USB-но при цьому на дисплеї з'являється настирливе повідомлення про те, що дуже небезпечно висмикувати кабель з апарату, не попередивши про це Вікна, інакше всі дані можуть пропасти, а телефон зламатися. Воно постійно «вискакує», заважаючи користуватися меню RAZR V3i.


Зовнішній дисплей (65К, STN, 96х80) не може похвалитися багатими і соковитими кольорами. Він показує службову інформацію (мережа і рівень заряду), а також час і номер або ім'я у випадку вхідного дзвінка.

Внутрішній дисплей (262 тис, TFT, 176x220) порадував яскравістю кольорів і прийнятними кутами огляду. Хвороба більшості дисплеїв мобільних пристроїв, інвертується чорний колір або перетворює його в брудно-бурий, тут виявляється набагато менше. На сонці екран практично не сліпне ― позначається застосування матриці від Sharp. Зміни в кращу сторону в порівнянні з RAZR видно з першого погляду.

Телефон зручно лежить в руці як у відкритому, так і в закритому стані. Симетрично округлена нижня частина задньої панелі. Саме в ці місця лягають пальці. Людям з маленькою долонею апарат може здатися зашироким, хоча все це суто індивідуально.

Залишивши телефон, можна згадати досить багату комплектацію і коробку оригінального слайдероподобного дизайну. Крім самого RAZR і вже згаданих ремінців, чохла на ремінь і карти пам'яті T-Flash на 256 Мб в коробці можна знайти адаптер SD, ЗУ, даних кабель, навушники + 2 набору змінних паралоновиє подушечок і 3 CD: мобільні телефон інструменти 3.28, користувачі Керівництво та коротке керівництво, ITunes 6.0.1 для вікон і Mac (знову спливає залежність від ринку).

Користуючись RAZR

У першу чергу хочеться відзначити оригінальність меню. Все-таки у Motorola свої погляди на його виконання. Людині, ніколи не спілкувався з телефонами даної компанії, потрібен деякий час для звикання. Багато функції знаходяться не там, де їх чекаєш знайти, а деякі взагалі відсутні (наприклад, менеджер файлів). Розібратися в меню допоможе докладний мануал, існуючий (на жаль) лише в електронному вигляді.

Сподобалася можливість налаштовувати меню за своїм смаком. Можна налаштувати вид представлення (список або іконки), витягнути багато пунктів з глибини меню в корінь. Самі часто використовувані пункти вже знаходяться в корені: телефонна книга, журнал дзвінків, повідомлення, меню Bluetooth, меню браузера, інструменти і налаштування.


З телефонних функцій може сподобатися голосове управління і голосовий набір. На відміну від багатьох інших виробників, що прагнуть до максималізму, Motorola запропонувала класичне рішення проблеми упізнавання мови шляхом порівнюючи отриманої з мікрофону команди і готового семпли в пам'яті апарату. Таким же чином реалізований і набір за допомогою цифр. Це накладає певні обмеження на використання даних функцій (реалізовані не для всіх мов). У версії, що побувала у нас на тестуванні, вони якраз були відсутні, як і російські символи на клавіатурі. У моделі, орієнтованої на вітчизняний ринок, це упущення має бути виправлено. До речі, якщо надумаєте користуватися англійськими командами або у вас не найкраще вимова, то режим тренінгу допоможе телефону легше знаходити з вами спільну мову, інакше, у разі невпевненості, він пропонуватиме номера зі списку по черзі.

У телефонній книзі розширені опції (додаткові поля, фото, голосова мітка, швидкий набір) не доступні для записів на SIM-карту ,, а автоматично в пам'ять телефону нічого не переписується. З органайзером (він абсолютно стандартний, зручний) тісної інтеграції немає. Журнал дзвінків і адресної книги абсолютно не обізнані про присутність органайзера, що часто змушує очевидні дії проробляти вручну. Живий приклад: якщо додати день народження або ювілей в адресну книгу, то мітка в щоденнику автоматично не з'явиться.

У журналі дзвінків серед звичних функцій є одна незвичайна. Часто під час розмови потрібно записати номер. Щоб не створювати поспішно запис у телефонній книзі або на випадковій папірці, можна просто набрати комбінацію цифр ― RAZR має спеціальну пам'ять для останнього набраного номера.

З повідомленнями було б цілком приємно працювати, якби додаткові символи були розташовані на клавіші «1» (їх не можна вибрати, можна тільки циклічно прокручувати). Зате все інше (перемикання розкладок, «розуміння» кирилиці, Itap, MMS, електронна пошта) працює нормально. Доступний також клієнт миттєвого обміну повідомленнями, його можна, як і плеєр, згорнути в трей. Ці додатки можуть працювати у фоновому режимі, не заважаючи дзвінкам.

                                                Motorola V3i

Можна включити «режим літака» і користуватися телефоном навіть там, де будуть створюватися перешкоди.

Bluetooth не підтримує профіль для підключення стереонавушників, можна грати в Р2Р-ігри, підключити гарнітуру або набір для авто, а також обмінюватися файлами заданого типу (фото, відео, аудіо) або записами щоденника, телефонної книги. Їх же можна і роздрукувати, якщо принтер підтримує Bluetooth. Менеджер файлів як такий відсутній, його замінює каталог файлів. Виходить, що видні тільки ті файли, які розуміє телефон (до таких також відносяться JAR-, JAD-файли, але про них нижче). Доступні вони з меню «Мультимедіа». Далі вибір здійснюється за підрозділами: фото, картинки, відео, звуки. Мр3-файли доступні з меню плеєра Itunes, а аплети Java-- з меню «Ігри й додатки».

 

Для того щоб телефон «побачив» JAD (JAR) -файл, його досить перемістити у відповідну папку на флеш-карті (позначена як прихована) і проинсталлировать в розділі «Ігри й додатки». Необхідно пам'ятати, що потрібно перемикати джерело як у випадку з Java, так і у випадку з відео або графічними файлами, тому за замовчуванням налаштування дозволяють бачити лише пам'ять телефону. Вона дуже маленького розміру, і вільно всього близько 5 Мб.

Фото- і відеокамера справила враження кілька неоднозначне, але всі негативні відгуки стосувалися оригінальності думки інженерів і незвичності платформи. Щойно зняте фото можна зберегти як шпалери, скрінсейвер або додати до імені в адресну книгу. На екрані фотознімок виглядає дуже барвисто і якісно, ​​на комп'ютері гірше. Варто відзначити дуже швидку роботу самої камери. Навіть динамічні об'єкти виходять несмазанная при достатньому освітленні. Зображення на фотографії залишається саме те, яке видно в момент зйомки, а не через секунду після.

 

Фотокамера не блищить додатковими функціями, але основні реалізовані на гідному рівні. Пакетна зйомка, можливість обрамлення або редагування фото відсутні. Зате фокусування і автоматичний баланс білого працюють добре. Ручне підстроювання (вбудовані режими: авто, сонячно, хмарно, лампа розжарювання, люмінесцентна) потрібно не завжди. Можна міняти експозицію від -2 до +2, і застосовувати ефекти (кольоровий, ч / б, синій, сепія, червоний, зелений, негатив). Доступні дозволу: 1280х960, 640х480, 320х240, 160х120. Присутній зйомка по таймеру. Якщо закрити слайдер в режимі камери, то за допомогою зовнішнього екранчика зручно робити автопортрети.

Якість відео, на відміну від фото, має трирівневу шкалу (фотографії знімаються завжди в максимальному). Цифровий зум (до 8х) працює і в процесі зйомки. Обмеження тривалості ― 10 хвилин. Дозвіл 176х144 або 128х96. Якість відео не вражає, як і реалізація самої функції.

Програмна начинка вимагає деякої адаптації, але це не означає, що вона надмірно складна або незручна.

Додатковим плюсом можна вважати такі приємні дрібниці, як можливість поставити автоблокування всіх основних функцій телефону (щоб зупинити любителів зробити гидоту або вашу маленьку сестру) або вищезгадана пам'ять на останній набраний номер.

Приємно, що виробник у відкриту повідомляє про всі подробиці начинки апарату і пропонує оновити версію ПЗ, але прикро, що на офіційному сайті Motorola не було згадки про RAZR V3i, а була лише інформація про V3c. Швидше за все, найближчим часом ситуація виправиться.

Прощаючись із RAZR

В цілому, робота над помилками RAZR виконана чудово. Від дитячих хвороб модель вже позбавлена. До апаратної частини претензій немає (хіба що занадто тихий динамік ― співрозмовника не завжди добре чути), програмні «недоробки» будуть виправлені в наступних версіях ПЗ. У зв'язку з появою на ринку карт пам'яті T-Flash об'ємом 1 Гб стає можливим користування телефоном в якості повноцінного плеєра. Благо, разом з апаратом ви отримуєте ще й менеджер музики ― ITunes або програвач від Motorola. Засмучує відсутність можливості перегляду офісних документів, але від іміджевої моделі не варто очікувати наявності функцій апаратів бізнес-класу.

Свої надії новий RAZR виправдав. За співвідношенням ціна / якість складно знайти краще іміджеве рішення.

facebook twitter
Предыдущие статьи
 • Обзор смартфона BlackBerry 9700 Bold
  Обзор смартфона BlackBerry 9700 Bold
  BlackBerry Bold 9700 підтримує HSDPA, найбільш широко поширену технологію мобільного зв'язку третього покоління. Володіє процесором з тактовою частотою 624 МГц, 256 МБ внутрішньої пам'яті, вбудованим GPS-приймачем, підтримкою Wi-Fi і 3,2-МП...
  Полная версия статьи
 • Обзор Motorola KRZR K1
  Обзор Motorola KRZR K1
  І вершиною цього лідерства слід визнати, звичайно ж, серію моделей RAZR, які стали найпопулярнішими і на які намагаються рівнятися всі виробники. Після того як кілька моделей RAZR і SLVR стали бестселерами.
  Полная версия статьи
 • Обзор мобильного телефона Nokia 6303 Classic
  Обзор мобильного телефона Nokia 6303 Classic
  Nokia 6300 classik ― ще один представник апаратів середнього класу від фінського виробника. Такий собі спокійний і душевний моноблок, який хочеться потримати в руках, а деяким навіть і оцінити його плюси і мінуси. Про достоїнства і недоліки і піде...
  Полная версия статьи